مقالات

گوشی دچار بوت ‌لوپ شده و از لوگوی سامسونگ جلوتر نمی‌رود !

رفع بوت لوپ سامسونگ

شاید برای شما پیش اومده بعد از هر عملی که ممکنه سلامتی گوشی شما را به خطر بندازه گوشی شما ریست بشه و در حال بوت شدن روی لوگو سامسونگ بمونه و جلوتر نره ! برای حل این مشکل کافیه به ریکاوری اصلی سامسونگ مراجعه کنید و گوشی را ریست فکتوری کنید . احتمالا کلمه ریست فکتوری (Factory reset) تا به حال به گوشتون خورده باشه و یا حتی این عمل را انجام داده باشید اما به این فکر میکنید که هنگامی که میخاستید گوشتیون را بازگردانی به کارخانه و یا ریست فکتوری کنید ، گوشیتون مشکلی نداشته و شاید با کندی گوشی مواجه بودید و از طریق تنظیمات گوشی و رفتن به منوی بک آپ و بازگردانی این کار را انجام میدادید اما الان گوشیتون روی لوگو سامسونگ گیر کرده و حتی به تنظیمات هم دسترسی ندارید که این کار را انجام بدید .

رفع مشکل بوت لوپ سامسونگ

داخل این مقاله قراره که به شما دوستان عزیز آموزش بدیم که چطوری بدون هنگامی روی لوگو سامسونگ گیر کردید بتونید گوشتیون را ریست فکتوری کنید و بتونید این مشکل را به راحتی بر طرف کنید .

برای این کار موبایل را خاموش کنید و بهتره که باتری موبایل را برای بازه زمانی حدود 20 ثانیه از گوشی خارج کنید و اگه باتری شما سر خود است و نمیتونید آن را خارج کنید نیازی به انجام این کار نیست . بعد از این کار باتری را جا بزنید و همینطور که گوشی در حالت خاموش میباشد دکمه‌ی افزایش صدا، هوم یا بیکسبی (بسته به نوع دستگاه) و دکمه‌ی پاور را به طور هم ‌زمان به مدت چند ثانیه فشرده و نگه دارید.

بعد از انجام این عمل تصویری شبیه به تصویر فوق برای شما ظاهر میشود که بوت منو نام دارد . با دکمه های ولوم کم و ولوم زیاد میتوانید بین گزینه های موجود جا به جایی انجام دهید و با کلید پاور وارد آن شوید .

با کلید های ولوم زیاد و یا ولوم کم بروی گزینه Wipe data/factory reset بروید (موقعیت این گزینه میتوانید در هر گوشی متفاوت باشد) و بعد از آن کلید پاور را فشار دهید تا این گزینه تایید شود . بعد از طی مراحل توسط سیستم عامل اندروید گوشی شما از حالت بوت لوپ خارج شده و به حالت طبیعی باز میگردد . لازم به ذکر است با انجام این عمل تمامی اطلاعات گوشی شما پاک میشود .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.