اخبار

عرضه گلکسی Z فولد 3 و گلکسی Z فلیپ 3 در پنج ماه دیگر

گوشی های هوشمند سامسونگ سری نوت حدودا در ماه سپتامبر و اکتبر وارد بازار میشوند . طبق گزارش GSMArena اگر شایعه ای که جدیدا منتشر شده واقعیت داشته باشد ، شرکت سامسونگ قصد دارد گوشی‌های تا شدنی گلکسی Z فولد 3 و گلکسی Z فلیپ 3 را ماه جولای ۲۰۲۱ (تیرماه سال ۱۴۰۰) روانه بازار کند . و با این حساب محصولات ذکر شده زودتر از گلکسی Z فولد 2 که ماه سپتامبر عرضه شد، به‌دست کاربران می‌رسند .

با توجه به این که پرچمدار سامسونگ یعنی Galaxy s 21 برای نیمه‌ی اول سال در ماه ژانویه روانه بازار شد ، به نظر میرسد سیاست شرکت سامسونگ برای عرضه محصولات خود به بازار در حال تغییر است و در نتیجه زمان جدید عرضه گوشی های تاشو به بازار منطقی به نظر میرسد . اگر شرکت سامسونگ برای وارد کردن محصولات هود به بازار 2 روز در سال را مد نظر داشته باشد ، تفاوت زمانی این دو روز باید 6 ماه باشد و به این معنی است که عرضه گوشی های تاشو سامسونگ باید 6 ماه بعد از عرضه گلگسی اس 21 باشد و آن ماه ، جولای است .

تایید کردن این شایعه و اطمینان از صحت آن کار عجولانه ای است . شاید شرکت سامسونگ در ماه جولای در حال تولید گوشی های تاشو جدیدتری باشد . با این روال به هیچ وجه مشخص نیست که عرضه گوشی های تاشو گلکسی Z فولد 3 و گلکسی Z فلیپ 3 به تاخیر بیفتد یا خیر ! شاید شرکت سامسونگ تمامی شرایط را برای معرفی گوشی های جدید تاشو مهیا کرده است . این شرکت پیش‌تر فراخوانی بزرگ برای گلکسی فولد اصلی داشته و تجربه لازم را کسب کرده است.

تصویر گرافیکی سامسونگ زد فولد 3

امیدواریم ترکیب شیشه‌ی UTG که همان شیشه‌ی فوق باریک است در گلکسی زد فولد 3 در مقایسه ‌با نسل دوم گوشی‌های تاشدنی شرکت سامسونگ تغییر کند و ممکن است دوباره از روکش پلاستیکی استفاده شود . طبق شایعات مطرح شده نمایشگر داخلی گلکسی فولد 3 درحدود ۷٫۵۵ اینچ و قطر نمایشگر خارجی آن ۶٫۲۱ اینچ خواهد بود . و همچنین شایعه ای دیگر آن است که قیمت گلکسی زد فولد۳ احتمالا برابر گلکسی زد فولد 2 باشد .

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.